Działanie mleczka pszczelego
na sen i zmęczenie

• Problemy układu nerwowego i krwionośnego
• Cukrzyca
• Problemy stawów i kości
• Zmęczenie i sen
• Inne typowe problemy osób starszych

Osoby, spożywające mleczko pszczele, śpią coraz lepiej i spokojniej. Wytłumaczenie jest takie, że bogate składniki odżywcze mleczka znakomicie pomagają normować funkcjonowanie mózgu. Serotonina odpowiada za ośrodkowy układ nerwowy. Mleczko pszczele ma pozytywny wpływ na jej produkcję.

Zaburzenia snu występują pod różnymi postaciami, np: nocne budzące koszmary, niespokojny sen, problem z zaśnięciem, wczesne przebudzenia. Kto nie odpoczywa spokojnie w nocy, ten w dzień jest zmęczony, drażliwy i może mieć trudności z koncentracją.

Wraz ze starzeniem się, u osób powyżej 50 lat należy uzupełniać organizm o potrzebne substancje odżywcze. W tym okresie wytwarzanie serotoniny obniża się. Doświadzczalnie wykazano, że brak serotoniny ma bezpośredni wpływ na sen. Wśród osób starszych, dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn cierpi na bezsenność. Wiele przyjmuje środki nasenne i przeciwlękowe na tymczasowe usunięcie dolegliwości.

Spożywanie mleczka pszczelego przy innych częstych dolegliwościach osób starszych

U osób cierpiących na oftalmopatię Gravesa-Basedowa, które przyjmowały mleczko pszczele, stwierdzono poprawę funkcji wzrokowych.

Wielu lekarzy zaobserwowało, że mleczko pszczele wspomaga proces gojenia się wrzodów. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że mleczko pszczele jest bogatym źródłem kwasu pantotenowego, którego główna właściwość to przyśpieszanie procesów gojenia się.

Mleczko pszczele jest najczęściej polecane dla pań i panów w wieku powyżej 45-50 lat, w celu osiągnięcia lepszego zdrowia, uzupełnienia brakujących substancji odżywczych oraz uniknięcia problemów zdrowotnych. Mleczko pszczele zawiera mnóstwo witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, kwasów tłuszczowych i inne substancje bioaktywne, które przyczyniają się do lepszego zdrowia i leczenia.

Wróć do góry strony Zobacz ceny

Mleczko pszczele cena

Mleczko Pszczele ceny
Mleczko Pszczele 100g 197 zl
Mleczko Pszczele 40g 97 zl
Mleczko Pszczele 225g 371 zl
Mleczko Pszczele 25g 67 zl
Ceny produktów

Mleczko pszczele opinie Opinie klientów

Csordás Mariann Debrecen
Mleczko pszczele wielokrotnie wzmocniło mój system odpornościowy. Zasadniczo co kwartał przez 15 lat byłem przeziębiony, miałem grypę, czasem dopadło mnie zapalenia gardła lub migdałków. Od 3 lat spożywam mleczko pszczele. Przyjmuję je przez 2-3 miesiące, potem robię przerwę trwającą mniej więcej tyle samo czasu i na nowo powtarzam kurację. Zazwyczaj kuracje planuję na koniec jesieni i początek zimy czy też latem, ponieważ zawsze w tym czasie łapały mnie choroby zakaźne.
Więcej opinii »

2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com