Dlaczego mleczko pszczele jest zalecane dla osób pomiędzy 25 a 50 rokiem życia?

• Spowolnienie procesu starzenia i wzmocnienie układu nerwowego
• Odmładzanie skóry, pielęgnacja włosów
• Niepłodności
• Wzmocnienie układu odpornościowego
• Inne często występujące dolegliwości

Spowolnienie procesu starzenia
oraz wzmocnienie układu nerwowego

Jak stan wszystkich narządów tak i stan mózgu, rdzenia kręgowego oraz nerwów obwodowych uzależniony jest od sposobu odżywiania. Mleczko pszczele zapewnia najróżniejsze składniki, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i nerwów. Niemieccy i francuscy naukowcy stwierdzili, że mleczko pszczele powstrzymuje starzenie się mózgu.

Mleczko pszczele było wykorzystywane efektywnie wobec niektórych objawów starzenia. Jest środkiem uspokającym o dobrym działaniu nie tylko dla duszy, ale również na dolegliwości spowodowane wyczerpaniem fizycznym. Jest stosowane w przypadku chorych, u których stwierdzono neurotyczną anoreksję, szybkie zmęczenie fizyczne, zmniejszoną wydajność pracy, a nawet objawy neurastenii. Kurację należy zacząć od porcji 8-10 g codziennie przez pierwsze dni, następnie zmniejszyć do 4-5 g. Zauważalna zmiana może być już widoczna po 3-4 tygodniach.

Mleczko pszczele jest bogatym źródłem czynnika hamującego starzenie - kwasu pantotenowego, który dodatkowo wspomaga pracę nadnerczy.

Odmładzanie skóry, pielęgnacja włosów

Dziesiątki badań dowodzą, że mleczko pszczele jest w stanie spowolnić proces starzenia się. Tę właściwość można odczuć zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Zewnętrznie zachowuje elastyczność skóry, nawilża ją i odżywia oraz odnawia komórki skóry. Mleczko pszczele zawiera steroidy, które odgrywają dużą rolę w zmniejszaniu stanów zapalnych.

Biologiczne i fizjologiczne działania mleczka pszczelego skłoniły naukowców do wypróbowania jego właściwości przy chorobach skóry i w kosmetyce. Specjaliści stwierdzili, że chroni skórę przed utratą wody oraz wspomaga nawilżanie warstwy rogowej. Zapobiega także wydalaniu ze skóry substancji rozpuszczalnych w wodzie, jednak nie wpływa to na jej oddychanie.

Naukowcy odkryli, że mleczko pszczele łagodzi również stany zapalne wywołane opalaniem, 80% z badanych przypadków uległo znacznej poprawie już w ciągu 24 godzin. Osiągnięto wspaniałe wyniki u chorych z ciężkimi oparzeniami skóry. Uzyskano także dobre rezultaty u pacjentów z gruźlicą skóry. We wszystkich przypadkach następowała niezwykła poprawa, a następnie gojenie się.

Mleczko pszczele może dopomóc w profilaktyce problemów skórnych zarówno skóry wrażliwej jak i tłustej. Zapobiega pojawianiu się trądziku. Jest stosowane jako balsam i mleczko do ciała, jako krem do twarzy i rąk oraz do pielęgnacji okolic oczu.

Niepłodność

MleczkopszczeleCenne składniki mleczka pszczelego pomagają zajść w ciążę. W Europie i Azji substancja ta jest uważana za jedną z najlepszych metod w walce przeciw niepłodności. To przekonanie jest poparte badaniami naukowymi. Królowa pszczół posiada zdolność, dzięki której może dać życie 2 tysiącom potomków, podczas gdy pszczoły robotnice nie są w ogóle zdolne do reprodukcji. (Królowa żywi się wyłącznie mleczkiem).

Mleczko pszczele pomaga przy takich kobiecych dolegliwościach jak: poronienie, niepłodność, menopauza. Zwiększa także poziom hormonu luteinizującego we krwi. Hormon ten odpowiedzialny jest za pracę jajników oraz regulację cyklu miesiączkowego. W przypadku niepłodności należy przyjmować 1-2 g mleczka pszczelego przez 28 dni, na czczo, trzymając pod językiem. Po tym okresie należy zrobić 28 dniową przerwę i powtórzyć kurację.

Mleczko pszczele wzmaga popęd seksualny przez co może być pomocne w powiększeniu rodziny. Dzięki bioaktywnemu działaniu zwiększa płodność zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Mleczko pszczele oprócz tego, że pobudza owulację i zwiększa wytwarzanie pokarmu, to znacznie też powiększa liczbę plemników oraz ich ruchliwość. Jego spożywanie zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu i wpływa korzystnie na rozwój płodu.

Na co jest dobre mleczko pszczele?
Zapoznaj się z pozytywnym działaniem mleczka pszczelego
Zamów produkty
Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Wróć do góry strony Zobacz ceny

Mleczko pszczele cena

Mleczko Pszczele ceny
Mleczko Pszczele 100g 197 zl
Mleczko Pszczele 40g 97 zl
Mleczko Pszczele 225g 371 zl
Mleczko Pszczele 25g 67 zl
Ceny produktów

Opinie Opinie klientów

Dr. Kiss Erika, Budapest
Półtora roku temu cierpiałam na osteoporozę i próbowałam niemal wszystkiego, dopóki nie trafiłam na mleczko pszczele. Pomaga ono w produkcji estrogenów, których brak jest przyczyną osteoporozy u większości kobiet. Wcześniej bardzo często przytrafiały mi się jakieś złamania, zaś w ostatnim roku nie miałam z tym żadnych problemów. Jako lekarz mogę polecić przyjmowanie mleczka pszczelego nawet podczas stosowania leków. Z poważaniem, Dr Tarjánné.Palkovics Emil Gyor
Z syndromu chronicznego zmęczenia wyleczyłem się dzięki pomocy mleczka pszczelego. Nie pracowałem dobrze w pracy, czułem się zmęczony, mimo tego, że brałem dużo witamin. Chodziłem do lekarzy, ale mówili, że nie są w stanie mi pomóc. O mleczku pszczelim usłyszałem 3 lata temu od przyjaciół. Najpierw zacząłem przyjmować 1 g, potem zwiększyłem dawkę do 3 g i mój stan całkowicie się zmienił. Po pierwszych 3 tygodniach czułem się tak świeży, energiczny jak nigdy wcześniej. Mleczko pszczele to prawdziwy zastrzyk energii, bardzo mi pomogło. Pozdrawiam, Emil.
Więcej opinii »

2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com